Yaşam

27 yıllık hasret 13 dakikada sona erdi! Esra Erol’da anne-kızın kavuşma anı herkesi ağlattı

27 yaşındaki İstek Emine Demirbaş, hiç görmediği annesini bulmak için Esra Erol’dan yardım istedi. Henüz 40 günlükken Trabzon’daki çocuk esirgeme kurumu tarafından evlat edinilen Emine, koruyucu ailesiyle mutlu bir hayat sürdüğünü ancak biyolojik annesini de bulmak istediğini söyledi. Esra Erol, Dilek Emine’nin hiç görmediği annesini kısa sürede buldu.

“KIZIMI GÖRMEDEN CANIMI ALMAMASI İÇİN ALLAH’A DUA ETTİM”

Arzu Emine ve annesi Hatice stüdyoda bir araya geldi. 27 yıl sonra çocuğuna kavuşan anne, gözyaşlarına hakim olamadı ve şunları söyledi: “Kızımın beni bulacağını biliyordum. 4 kez kalp krizi geçirdim. ‘Allah’ım, canımı alma’ diye dua ettim. kızımı görmeden hayat. Bir insan çocuğunu kreşte beşiğe koyabilir mi? 10 yıldır psikolojik tedavi görüyorum. Seni daha önce hiç görmedim.’ “Unutmadım. Kızımın her yerde olduğunu söyledim. Keşke baban kimliğini alsaydı. Geçmişim beni hiç bırakmadı” dedi.

Babasının adının Ömer Halil olduğunu belirten anne, kızını görmemesiyle tehdit edildiğini sözlerine ekledi. Annesiyle kucaklaşarak gözyaşı döken İstek Emine, “Güzel bir hayat yaşadım ama kolay bir hayat olmadı. Birlikte iyileşeceğiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu