Yaşam

Camdaki Kız 75. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Hayri’nin Kıskançlık Krizi Nalan’ı Zor Duruma Sokar!

Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizisi Camdaki Kız 74. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Türkan, Nalan’ın yanında kocasından boşanmak istemediğini söyleyince işler karışır. Nalan, Hayri’yi hayatından siler. Hayri, Türkan’a Nalan olmazsa kendisinin olmayacağını söyleyerek onu tehdit eder. Türkan, Nalan’ı arar ve Hayri’den ayrılmamasını ister. Camdaki Kız 75. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Hayri’nin kıskançlık krizi, Nalan’ı sıkıntıya sokar.

Hayri’nin Kıskançlık Krizi Nalan’ı Zorda Bırakır!

Camdaki Kız 75. bölüm 1. fragmanında; Nalan, annesi Feride’nin kendisine yazdığı mektubu okur ve çok duygulanır. Öte yandan Gülcihan’ın hastanede olduğunu öğrenen Nalan hastaneye gider. Hastanede Muzo ile karşılaşan Nalan, ondan beklediği samimiyeti bulamaz. Öte yandan Billur, Nalan’ı rahat bırakmaya karar verir. Hayri ise hastaneye gelip kıskançlık krizine girer ve Nalan’ı zor durumda bırakır.

İşte Camdaki Kız 75. bölüm 1. bölüm fragmanı…

PENCEREDEKİ KIZ 74. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hayri evde konuşulanların tam tersini söyleyince şok olur. “Boşanacağım demedin mi? Beni deli etme Türkan! Ne hakkında konuştuk? Tamam, kalk, evde konuşuruz, bir daha yüzümü zar zor görürüz!’ Bağırıyor. Nalan ‘Hayır, çık dışarı! Benim evimde kimseyi tehdit edemezsin!’ dedi ve Hayri’yi dışarı attı.

Türkan ve kızları endişe içinde birbirlerine sarılırlar. Nalan onları yatıştırmak için ‘Benden size bir zarar gelmez’ diyor. Mercan dayanamadı ve ‘Babamı alıp gitmeyecek misin?’ diyor. Nalan çok acıklı konuştu ve ‘Hayır’ dedi. Baban seninle eve dönecek. Boşanmayacaksın Türkan. “Eviniz yıkılmayacak” diyor.

Nalan tek başına bankta oturup müziğini açarken Hayri’yle olan anıları gözlerinin önünde canlandı. O sırada oturduğu banka Hayri geldi. Nalan’ın kendisine verdiği oyuncağı teslim etti. Nalan yaşadıklarını sorguladı. Hayri ‘Sen benim hayatımdaysan her şeyin üstesinden gelebilirim. Ben Türkan’ın kızlarının yanında olacağım” dedi. Sonra kendine acımaya başlayınca Nalan ona bu durumu kendisine nasıl benzeteceğini anlatıyor.

Türkan çaresizdir ve Nalan’ı aramaktadır. Nalan, Hayri’yi hayatından siler. Ancak önce Türkan’ın kocasına dönmesini istemesi, ardından Hayri’nin kızlarını çağırması onu tekrar o eve getirir. Türkan’dan boşanmak için konuta dönen Hayri, Nalan’ı kendi evinde bulur.

Nalan’ın kararı, her zaman yanında olan arkadaşlarını da uzaklaştıracaktır. Bundan sonra yalnız kalacak olan Nalan ne yapacak? Muzo ve Billur, Nalan’a sırt çevirmektedir.

Camdaki Kız 74. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nalan, Hayri’yi Hayatından Silmeye Çalışıyor!

haber-kure.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu