Teknoloji

Game Pass Giriş Desteği NVIDIA GeForce’a ŞİMDİ Geliyor: Oyunlar Anında Senkronize Edilecek

NVIDIA’nın bulut oyun platformu ŞİMDİ GeForce , birkaç ay önce önemli bir gelişmeye ev sahipliği yaptı. Microsoft ile yapılan anlaşma, Xbox Game Pass oyunlarının GeForce NOW’a gelmesinin önünü açtı. İlk aşamada Microsoft’un önde gelen birinci parti oyunları, platforma eklendi.

Şimdi bununla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Microsoft ve NVIDIA işbirliğinin kapsamını genişletiyor genişletmek Yeni bir anlaşma yaptı. 10 yıl geçerli olacak yeni anlaşma kapsamında Xbox Game Pass ve GeForce NOW birbirine entegre edildi. Artık NVIDIA GeForce NOW’a girmek isteyen bir kullanıcı doğrudan Xbox hesabını kullanabilir.

Xbox Game Pass’teki oyunlar otomatik olarak eklenecek

Xbox hesabından NVIDIA GeForce NOW hesabına entegre Oyuncular, oyunlarının doğrudan NVIDIA GeForce NOW’a eklendiği Xbox Game Pass’te görebilecek. Böylece NVIDIA GeForce NOW deneyimi biraz iyileştirilecek. Elbette bu yalnızca NVIDIA GeForce NOW’da mevcuttur. Desteklenen oyunları içerirUnutulmamalıdır.

Bu apaçık; NVIDIA ve Microsoft arasındaki tek işbirliği bu değil. İki şirket, bazı ülkelerdeki oyunseverleri sevindirecek bir kampanya daha başlattı. Bu anlaşma kapsamında 6 aylık NVIDIA GeForce ŞİMDİ Aboneliği satın alan kullanıcılara ayrıca 3 aylık PC Game Pass aboneliği de verilecek. Türkiye için yaptığımız incelemelerde bu kampanyanın ülkemizdeki oyuncuları kapsayıp kapsamadığına dair bir bilgimiz yok. göremiyoruz.

GeForce NOW Türkiye güncel fiyatları için:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu