Yaşam

Gülşen, Eskişehir’deki Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında sahne aldı

Ünlü şarkıcı Gülşen, ESKİŞEHİR’de Cumhuriyetin 100. yıl kutlamalarında sahne aldı. Yaklaşık 50 bin kişinin izlediği konserde söylediği şarkılarla hayranlarını sevindiren Gülşen, seyircilerin Cumhuriyet Bayramını tebrik ederek, “Bu topraklar bizim, bu gökyüzü bizim, bu yıldızlar bizim. Kırmızı bizim. , beyaz bizimdir. Ne mutlu Türküm diyene. Bugün en büyük bayramdır, tebrikler.” ” söz konusu.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin yanı sıra Tepebaşı ve Odunpazarı Belediyeleri de Cumhuriyetin 100’üncü yılı kutlamaları kapsamında Gülşen konseri düzenledi. Sazova Park’ta sahne alan Gülşen’i yaklaşık 10 bin metrekarelik açık alanda yaklaşık 50 bin kişi izledi. Şehir merkezinden Sazova Parkı’ndaki konsere gelmek isteyenler kilometrelerce araç kuyruğu oluşturdu. Konsere siyah kıyafetle giden Gülşen, Eskişehir’de olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Eskişehir denince aklıma hemen aydınlık, pırıl pırıl bir şehir geliyor. Buradaki gençler, buradaki üniversite öğrencileri, Garip bir kitle var ve onların enerjisi Türkiye’ye yetiyor. Gençlerimizle gurur duyuyoruz dedi.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç sahneye çıkarak müzisyen Gülşen’e çiçek verdi. Büyükerşen, dinleyenleri Cumhuriyet Bayramı’nı tebrik ederek, “İkinci yüzyıla girdiğimiz Cumhuriyetimizin 100. yılında, bütün güzellikler gül gibidir, hepinizin gülleri Gülşen kadar şen olsun. Her birinizin kabul etmesini rica ediyorum.” Bu çiçekler sizin kalbinizden derlenen çiçekler gibidir.” Gülşen de izleyenleri tebrik ederek, “Bugün çok güzel bir şey için bir aradayız. Bu mutluluğu, bu gururu, bu coşkuyu ifade edecek kelime bulmak hepimiz için gerçekten çok zor. Eminim bizim için de öyledir.” Her günümüz hak ettiğimiz kadar güzel olsun. Bugün her birimiz için bir gün.” Varlığımızı borçlu olduğumuz Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlamak için buradayız. Bundan daha büyük bir gurur, memnuniyet ve fazilet olamaz. Bu topraklar bizim, bu gökyüzü bizim, bu yıldızlar bizim. Kırmızı bizim, beyaz bizim. Türküm diyenler için ne kadar da sevindirici. Bugün en büyük tatil. “Doğum günün kutlu olsun” dedi.

Konuşmaların ardından konserine devam eden Gülşen, söylediği müziklerle hayranlarını coşturdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu