Ekonomi

Honaz Belediyesinden vergi ödemeleri için son gün uyarısı

Denizli Honaz Belediyesi, Emlak ve Etraf Paklık Vergilerinin ikinci taksiti için ödeme müddetinin 30 Kasım Çarşamba günü sona ereceğini duyurdu.

Emlak ve Etraf Paklık Vergilerinin ikinci taksiti için ödemeler 2 Kasım itibariyle başlamıştı. Honaz Belediyesi’nden yapılan açıklamada, vergi mükelleflerinin cezalı duruma düşmemesi için söz konusu ödemelerini Honaz Belediyesi ana hizmet binası, Kocabaş ve Kaklık Mahalleleri Belediye Hizmet Binalarında bulunan veznelerden veya Honaz Belediyesi web sitesi üzerinden yapabilecekleri belirtildi.

Honaz Belediyesi’nden mevzuya ait yapılan açıklama şu formda;

“2022 yılı emlak vergisi ve etraf paklık vergisi ödemeleri 2. taksitleri için son gün yaklaşıyor. Belirtilen tarihe kadar ödeme süreçlerini gerçekleştirmeyen vatandaşlar faiz ödeme durumu ile karşı karşıya kalacak. Emlak ve Etraf Paklık Vergisi 2. taksit ödemelerinin son tarihi 30 Kasım 2022 olarak belirlenmiştir. Vatandaşlarımız ödemelerini veznelerimizden yahut sıra beklemeden belediyemizin resmi sitemizdeki e-belediye sistemi üzerinden kredi kartı ile 30 Kasım 2022 günü saat 17.00’e kadar yapabilirler. Vatandaşlarımızın bu süreçlerini son güne bırakmadan rahat bir ortamda yapmalarını tavsiye ediyoruz”. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu