Haber

İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Aktaş Şanlıurfa’da uyuşturucuyla mücadele toplantısına katıldı

İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Aktaş, Şanlıurfa’da uyuşturucuyla mücadele toplantısına katıldı.

Şanlıurfa Valiliği’nden yapılan açıklamaya göre, çeşitli temaslarda bulunmak üzere kente gelen Aktaş, Vali Hasan Şıldak ve ilgili yöneticilerin katılımıyla Şanlıurfa Valilik Toplantı Salonu’nda düzenlenen uyuşturucuyla mücadele toplantısına başkanlık etti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Aktaş, Türkiye’nin her bölgesinde çalışmaların devam ettiğini belirterek, uyuşturucuya asla izin vermeyeceklerini vurguladı.

Vatandaşlara verilen güvenlik hizmetlerinin kalitesinin artırılması için çalışmalar yaptıklarını belirten Aktaş, şöyle konuştu:

“Yurt dışından ülkemize uyuşturucu girişinin engellenmesi için sınır ve sınır kapılarımızda büyük bir çaba var. Ülkemizde uyuşturucu üretiminin engellenmesi için de önemli çalışmalar yürütüyoruz. Uyuşturucu madde kaçakçılarına karşı uyuşturucu kaçakçılarına karşı da büyük bir çaba harcıyoruz.” İnsanlarımıza yeniden bulaştırıyoruz. Halkımız da bu çabamızda bizi destekliyor.” İnsanların güvende olmasını sağlamak için bilgilendirme, bilinçlendirme ve diğer eğitici faaliyetlerimize de devam ediyoruz. Uyuşturucunun kökünü kazıyana kadar mücadelemiz insanlık adına devam edecek.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu