Teknoloji

Instagram, Kullanıcıların 7 Gün Boyunca Hikayelerini Yayınlamalarına Olanak Sağlayan “Benim Haftam” Özelliği Üzerinde Çalışıyor

Sosyal medya kullanıcılarının en çok tercih ettiği platformlardan biri Instagram, yeni özellikleri denemeye devam ediyor. Meta çatısı altında bulunan Instagram, bir hafta boyunca kullanıcıların hikayelerini takipçileriyle paylaşmalarına olanak tanıyor. “Benim haftam”Özellik üzerinde çalışıyoruz.

“Benim Haftam” özelliği sayesinde kullanıcılar bir hafta boyunca hikayelerini paylaşabiliyor, istedikleri hikayeyi kaldırabiliyor veya yeni bir hikaye ekleyebiliyor. Bu ekle-kaldır özelliğiYalnızca “Haftam” özelliğinde kullanılabilir.

Bir X kullanıcısı özelliğin ekran görüntüsünü paylaştı.

Beklenen yeni özellik ile birlikte paylaştığımız hikayeler Yeni hikayeler ekleyebileceğiz.Bu hikayeyi akışını bozmadan tam haliyle profilimizde görebilirsiniz. 7 gün boyuncaduracak ve kullanıcılar bu hikayelere istedikleri zaman ulaşabilecekler.

Bu özellik henüz herkesin kullanımına sunulmamıştır. Bu nedenle “Haftam” özelliğini kullanabilmemiz biraz zaman alacak. Çoğunlukla sosyal medya Aktif olarak Kullanıcılara faydalı olacak bu özellik sayesinde çeşitli etkinliklere ilişkin hatırlatmalar, seyahatlerle ilgili yeni hikayeler ve kişisel hedefler için bile kullanılabilecek. Daha erken birçok yeni özellikInstagram’ın “Benim Haftam” özelliğini ne zaman herkesin kullanımına sunacağı henüz bilinmiyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu