Yaşam

Kayra, Red Bull 64 Bar Serisinin ilk sezon finaline konuk oldu.

Çekici konseptiyle alanında en çok tez ismini güçlü bir kelime yazma maratonuna davet eden Red Bull 64 Bars, güçlü sanatçılarla hayata geçirdiği ilk döneminin finalini 19 Ocak’ta (bugün) gerçekleştirdi. Türk rap dünyasına heyecan katan Red Bull 64 Bars’ın ilk dönem finalinde Kayra ve Pango’nun sıfırdan yarattığı yepyeni bir şarkı… Red Bull TV veHipHopLife YouTube hesabında Türkçe rap sevenleri ile buluşuyor.

Red Bull 64 Bar; Türkçe Rap dünyasının en çok tezli isimleriyle bir araya geldiği ilk döneminin son bölümüyle müzikseverlerle buluşuyor. Dizinin dönem finalinde yapımcı koltuğunda Pango otururken, mikrofonu Türkçe Rap’in güçlü isimlerinden Kayra alıyor. Kayra’nın sıfırdan oluşturduğu 64 satırlık kesim, 19 Ocak (bugün) prestijiyle Red Bull TV ve HipHoplife Youtube hesabından izlenebilecek.

64 dizenin rap müzik ekseninde üretildiği ve Türkçe Rap alanında yepyeni bir meydan okuma olan Red Bull 64 Bars serisi, dönem boyunca 16 sanatçının katılımıyla yaratıcılığın arenası oldu. Freestyle ve hızlı düşünmenin buluşma noktası Red Bull 64 Bars, ikinci dönemiyle mart ayında Türk Rap ve Hip Hop severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

haberfindikli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu