Yaşam

Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti 23. bölüm fragmanını izle! Kızılcık Şerbeti yeni bölümde neler olacak?

Show TV’de yayınlanan Kızılcık Şerbeti izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Kızılcık Şerbeti’nin yeni bölüm fragmanının çıkıp çıkmadığı merak ediliyor. Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanını izlemek isteyen izleyiciler merakla Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanını arıyor. Kızılcık Şerbeti yayınlandığı son bölümde çarpıcı bir sonla bitti. İzleyiciler Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanını heyecanla araştırıyor. Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanını izle! Kızılcık Şerbeti 23. bölüm fragmanını izle!

TAÇ ŞERBETİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Muhafazakar bir aileden tanıdığı Ömer’le farklı bir ortamda gündeme gelen Kıvılcım, Ömer’in kendisini olduğundan farklı tanıyacağından endişe duymaktadır. Bunun önemli olmadığını söylese de Ömer’in fikirlerine takıntılı olduğunun farkındadır.

Halası Alev’in düzenlediği bekarlığa veda partisine katılan Doğa, partiyi biraz abarttığı için başta Fatih olmak üzere tüm ailenin gazabına uğrar. Düğün öncesi yaşanan tatsızlığı uzatmak istemeyen Pembe, ortalığı biraz sakinleştirir. Düğünde farklı aile kültürlerinden gelen bazı zorluklar olacaktır ama en büyük sürpriz Doğa’nın babası ve yeni nişanlısı olacaktır.

TAÇ ŞERBETİ NE ZAMAN YAPILIR?

Kızılcık Şerbeti her cuma saat 20:00’de Show TV ekranında izleyicisiyle buluşuyor.

CRANE 23. BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ!

VİNÇ ŞERBETİ NEDİR?

İyi eğitimli, gerçekçi ve çağdaş bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra da dimdik ayakta durmuş, inandığı bedeller doğrultusunda iki kızını büyütmüştür. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) artık yüksek okula devam etmektedir. büyük kızı Tabiat (Sıla Türkoğlu) üniversitede diş hekimliği okurken. Kıvılcım’ın tek dileği çocuklarının gelecekte başarılı ve mutlu olduğunu görmektir. Doğa’nın erkek arkadaşıyla üniversitenin ilk yılında evlenmesiyle büyük hayal kırıklığına uğrayan Kıvılcım, kızının kocasının ailesiyle tanışmasıyla hayatının şokunu yaşar. Doğa’nın kocası Fatih’in (Doğukan Güngör) ailesi muhafazakar bir ailedir. Hayata bu kadar farklı bakan bir ailede kızının yaşayamayacağını düşünür. Doğa, aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanır. Kızılcık Şerbeti; Gerçekleri aynı ama formülleri farklı olan iki uç ailenin aşk hikayesidir.

ÇITIR ŞERBET DİZİSİ OYUNCULARI

Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, İncil Uzmanı, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Hasret Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar

TAÇ ŞERBET YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

celtikajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu