Haber

Lüks Yaşamıyla Herkesin Dikkatini Çeken Dilan Polat, Kendisine ‘Şımarık’ Diyen Hakan Ural’a Küfür Etti!

Lüks hayatıyla dikkat çeken Dilan Polat, adından sıkça söz ettiren isimlerden biri. Eşi Engin Polat’ın kendisine aldığı milyon dolarlık hediyeleri sürekli olarak Instagram hesabında paylaşan ünlü isim, geçtiğimiz günlerde eşiyle bir düğüne katılmıştı. Kocaman çöp torbasından çıkardığı parayı düğünde gelin ve damadın boynuna takan Dilan Polat, o anları sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü fenomen, kendisine ‘şımarık’ diyen Hakan Ural’a tepki gösterdi.

Kendi adını taşıyan zincir güzellik merkezinin kurucusu Dilan Polat, daha çok lüks hayatıyla biliniyor.

Eşi Engin Polat’ın kendisine aldığı milyon dolarlık hediyeleri Instagram hesabında paylaşan ünlü isim, adından sıkça söz ettiren isimlerden biri.

Hatırlarsınız Dilan Polat eşinin doğum günü için 60 bin TL’lik pasta yaptırmış ve yaptırdığı kişiyi pastayı beğenmediği için sosyal medyadan kınamıştı.

Geçtiğimiz günlerde eşiyle birlikte bir düğüne katılan ünlü isim, çöp poşetinden parayı alarak gelin ve damadın üzerine koydu. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Polat’a birçokları gibi Hakan Ural da tepki gösterdi.

O görüntüler üzerine Ural, ‘Yavaş konuşuyorum, bana çok şey gösteriyor, boş, şımarık, üstelik milyonlarca takipçisi var. Dilan Polat’ı takip eden beni takip etmesin, bunu kabul etmiyorum, takip eden takipten çıksın’ dedi. tepki gösterdi.

Ünlü fenomen, Hakan Ural’ın bu sözlerine yanıt olarak Instagram hesabından bir gönderi paylaştı. Gönderinizde param birilerinin derdi haline geldi temelde kimse sizden bahsetmiyor amca temelde kimse sizi takip etmiyor. sana ne! Para niye bıktırdı senin çeneni, hadi.’ o cevapladı.

Bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu