Yaşam

Ödül töreninde sahnede olmayan Mabel Matiz’e Cem Yılmaz ve Hazal Kaya’dan destek

Gq Türkiye Yılın Adamları Ödülleri dün akşam görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Ünlü isimlerin akın ettiği gecede 2022 yılında başarıları ve tarzları ile dikkat çeken kadın ve erkekler seçildi. Törende ödül almak için sahne alan Uraz Kaygılaroğlu, Cem Yılmaz’ı uyararak dikkatleri üzerine çekti. konuşma yaparken arkasından gülmek. Törenin ardından uzun bir açıklama yapan Mabel MatizÖdül vermek için çağrıldığını ancak sahneye çıkarılmadığını söyledi.

MABEL MATİZ: DAVETLİ OLDUM AMA KATILMADIM

Instagram hesabında konuyla ilgili paylaşım Mabel Matiz, olayları şu sözlerle anlattı: “Yaklaşık 1-1,5 ay önce GQ Türkiye ekibinden Best of the Year ödül gecesinde ödüllerden birini takdim etmem için talep ve teklif aldım. Açıklanan ödül sırasında. Bana ve sunacağıma dair sunum için sahneye bir kişi daha çağrıldı, “GQ Türkiye ekibinin, kliple ilgili çıkan sansür haberlerinden ve yoğun tempodan dolayı son gün benimle ilgili sunumdan vazgeçtiğini birinci elden öğrendim. gündem oluşturduklarını ve gün boyu kendi aralarında tartıştıklarını/tartışma yaptıklarını söyledi.

CEM YILMAZ’DAN DESTEK

Törende Uraz Kaygılaroğlu ile gerginlik yaşadığı iddia edilen Cem Yılmaz, Mabel Matiz’in paylaşımına sessiz kalmadı. Yılmaz, kendi yaşadıklarına değinerek, “Aman ağabey bunlar konuşulmaz. Cem Uraz’a gülüyorlar, kötü konuşuyorlar, bu böyle.”

CEM YILMAZ İLE URAZ KAYGILAROĞLU ARASINDA NELER OLDU?

Rol aldığı dizilerdeki başarısıyla büyük bir hayran kitlesine ulaşan Uraz Kaygılaroğlu, Yılın Oyuncusu Ödülü’ne layık görüldü. Ödülü Cem Yılmaz’dan alan Kaygılaroğlu, konuşma yaparken Yılmaz’ın arkasından gülmesine sinirlenerek “Ciddi bir şeyden bahsediyorum” uyarısında bulundu.

HAZAL KAYA’DAN HAZAL KAYA

Cem Yılmaz’ın ardından Hazal Kaya’dan da destek paylaşımı geldi. Matiz’in paylaşımını Instagram hesabından yayınlayan Kaya, “İyi ki paylaştın. Bunu bilmemiz bizim için önemli.”

GQ TÜRKİYE: MABEL MATİZ’E İTİRAZ

Mabel Matiz’in paylaşımının ardından GQ Türkiye’den açıklama geldi. Matiz’in GQ Türkiye’nin kapağında verdiği pozun yer aldığı açıklamada, “Belirttiğimiz gibi kastetmediğimiz halde organizasyon hatamızı çok nazik bir dille ortaya koyan sevgili Mabel Matiz’i üzdüğümüz için özür dileriz. bize ilham verdi. Anlıyoruz, güzel ve aydınlık bir geleceğin hayalini birlikte paylaşıyoruz.”

Alakalı haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu