Yaşam

Şarkıcı Kader acı haberi verdi! Ünlü sanatçı Halil Taşkın hayatını kaybetti

Zor Kirve Elveda Seviyorum Seni Sevmeyen Seni Sevmeyen Öl Seni Sevmeyen Öl Yıllara Yazıklar Olsun Sivaslı’dan Bir Avlu Sevdim ve Saçlarıma Kar Yağdı gibi müzikleriyle tanınan Halil Taşkın , Geçti.

“HAYATIMI, GENÇLİĞİMİ KAYBEDİYORUM”

Yakın arkadaşı müzisyen Baht, başarılı müzisyenin hayatını kaybettiğini duyurdu. Acı haberi Instagram hesabından veren müzisyen, “Acımı anlatamam, sanatı, kişiliği, insanlığı, erkekliği saysam bitiremem. Hayatımı kaybettim. Hayatımı kaybettim. abi çocukluğum gençliğim seninle çok şey yaşadık seninle ne turlar ne konserler ne anılar hep kalbimde olacaksın sanat camiası sağ olsun senin gibi bir sanatçının işi zor mekanın cennet olsun canım. Allah ihmalinizi affetsin.”

Aldığı ölüm haberiyle yıkılan Mukadderat başka bir paylaşımında, “Gittiğine hala inanamıyorum. Seninle çok şey paylaştık, senin kardeşindin, benim çocukluğumdun. sen benim gençliğimdin. Çok üzgünüm. Allah mekanını cennet eylesin”.

BUGÜN SON SEYAHATİNDE SEVK EDİLECEK

Halil Taşkın’ın cenazesi hakkında bilgi veren şarkıcı, “Arkadaşlar Halil Taşkın’ın cenazesi Pazartesi günü öğle namazından sonra Zeytinburnu Beştelsiz Camii’nden kaldırılarak Mevlanakapı Mezarlığı’na defnedilecektir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu