Ekonomi

Siltaş Panorama’da 2+1 daireler özel olarak tasarlandı

LifeX konseptiyle yalnızca bir konut değil eksiksiz bir ömür alanı sunan Siltaş Yapı’nın yakın vakitte lansmanını gerçekleştirdiği Siltaş Panorama’da yer alan 2+1 daireler, her metrekaresiyle işlevsel ve ayrıcalıklı bir hayat vadediyor. İsmini, önü hiç kapanmayacak panoramik deniz ve adalar görüntüsünden alan projede yer alan 2+1 daire seçenekleri 70 ila 115 metrekare ortasında değişiyor.

Proje 7 ve 11 katlı 13 bloktan oluşuyor

Siltaş Panorama, panoramik adalar görünümüyle yeşilin huzurunu bir ortada sunuyor. Gün ışığından azamî biçimde yararlanan projede 2+1 dairelerin yanı sıra 3+1, 3,5+1, 4+1 ve 5+1 dairelerde konfor için her ayrıntıya ve metrekareye başka ehemmiyet veriliyor. 23 bin metrekarelik arazi alan üzerinde konseyi olan proje 7 ve 11 katlı 13 bloktan oluşuyor. 650 konut ve 23 ticari ünitenin yer aldığı projenin yüzde 65’i toplumsal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılmış durumda. Kara, deniz, hava yolu ve raylı sistem üzere pek çok farklı ulaşım alternatifinin kesişim noktasında yer alan Siltaş Panorama; metroya 4 dakika, Pendik kıyısına 5 dakika, Pendik Marina’ya 9 dakika, yüksek süratli trene ve İDO Pendik Terminali’ne 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika, Viaport’a 18 dakika, Adalar’a 25 dakika ve üçüncü köprü irtibat yoluna 10 dakika arada konumlanıyor.

LifeX konsepti ile dikkat çekiyor

Siltaş Panorama, kayıpsız alan ideolojisiyle çağdaş bir mimari, trafikten uzak, tabiatın içinde huzurlu bir ortam ve eksiksiz bir toplumsal ömür tecrübesi vadediyor. LifeX konseptiyle dikkat çeken projede; tüm konukların beş yıldızlı otel konforunda ağırlanabileceği konuk süiti, geniş ekranda sinema ya da maç izleyebilecekleri cep sineması, klasik bir kafeterya yerine içeceklerini yudumlarken tıpkı vakitte kütüphaneden seçtikleri bir kitabı okuyabilecekleri bir kafe-kütüphane başta olmak üzere yaşama ekstra konfor katacak pek çok ayrıntı bulunuyor. Elektrikli araçlar için e-şarj istasyonu altyapısının bulunduğu projede; yüzme havuzu, toplantı odası, çocuk oyun odası, fitness salonu ve sauna da yer alıyor. Projede bulunan yürüyüş ve bisiklet parkuru, kamelya ve dinlenme alanları, spor ve oyun alanları, süs havuzları, şelaleler ve koku bahçeleri de konut sahiplerinin hayatına konfor katmaya hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu