Teknoloji

Ülkemizi PUBG Nations Cup 2023’te temsil edecek e-sporcular belli oldu!

 
PUBG’nin merakla beklenen all-star turnuvası PUBG Nations Cup 2023’te (PNC 2023) ülkemizi temsil edecek oyuncular bugün açıklandı. Daha önceki iki turnuvaya katılan Türkiye, bu yıl da takıma seçilen değerli isimlerle kupayı kazanmak için çabalayacak.
 
Bu yıl turnuva, 2019’da da etkinliğe ev sahipliği yapan Güney Kore’nin Seul şehrine geri dönüyor. 15-17 Eylül tarihleri ​​arasında düzenlenecek olan PNC 2023’ün toplam 300.000 $’lık ödül havuzu ve ek kitle fonlaması katkıları var. Üç gün sürecek turnuvada 18 zorlu maç sizi bekliyor.
 
Deniz “Apocalyp” Dasçı’nın teknik direktörlüğünde ülkemizi temsil edecek oyuncular şöyle:
 
Berke “Scof1eld” Öztürk – Howl Esports
Bünyamin “CodeMarco” Yalçınkaya – Dijital Atletizm
Yunus Emre “TheMad” Ağaç – Howl Esports
Semih “LAHZA” Şahin – Howl Esports
 
 
 
PNC 2022 geçen yıl Tayland’ın Bangkok kentinde düzenlendi ve İngiltere şampiyonasında sona erdi. Ülkemiz yarışmayı 19 sıralama ve 48 öldürme puanı ile 14. sırada tamamladı. Turnuva hazırlıklarını eylül ayında da sürdüren oyuncular, bu yıl ilk kez yarışmaya tüm oyuncularla katılıyor. PNC 2023’e katılacak gruplar şu şekilde: İngiltere, Danimarka, Almanya, Türkiye, Arjantin, Brezilya, Kanada, Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Hindistan, Tayland, Vietnam, Çin, Taipei Çin, Japonya ve Kore.
 
 
 
PNC 2023 ve turnuva için bilet satın almayla ilgili daha fazla ayrıntı önümüzdeki günlerde açıklanacak. Turnuva ayrıca resmi PUBG Esports Kanalları aracılığıyla çevrimiçi olarak canlı yayınlanacak.
PUBG Esports hakkında daha fazla bilgiye https://www.pubgesports.com/tr adresinden ulaşabilirsiniz.
 
basın bülteni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu