Teknoloji

Assassin’s Creed Codename Jade Oynanış Videosu

uzun bir Assassin’s Creed Kod Adı Jade oynanış görüntüleri yayınlandı. Dün itibari ile başlayan kapalı beta testinden alınan görüntü oyunla ilgili birçok şeyi görmemizi sağlıyor. Ancak kısa sürede müdahale edilebilir.


İlginizi çekebilir:  Ubisoft ve Murat Palta, Assassin’s Creed’i Kutlamak İçin İşbirliği Yaptı


Bizi Antik Çin dönemine götürecek olan Assassin’s Creed Codename Jade, seri tarihinde taşınabilir cihazlara çıkan ilk oyun olacak ve M.Ö. Qin Hanedanlığının kuruluşundan önceki 215 yılında gerçekleşecek. Kendi karakterimizi yaratacak ve yakın bir arkadaşın ihanetinin intikamını almak için güçlü bir maceraya atılacaktır. Ancak geçmişle ilgili sırları ve sahip olduğumuz her şeyi elimizden alma tehlikesiyle karşı karşıya olduğumuz bir gücü de açığa çıkaracaktır.

Assassin’s Creed Codename Jade Oynanış Paylaşıldı

Ubisoft’un geçtiğimiz haftalarda yaptığı duyuru ile Assassin’s Creed Codename Jade kapalı beta testi yapılıyor. 3 – 11 Ağustos 2023 tarihleri ​​arasında yapılacağını öğrendik. Seriyi taşınabilir cihazlarda deneyimlememizi sağlayacak oyun için kapalı beta aşamasından bir oynanış görüntüsü sızdırıldı.

Yaklaşık bir buçuk saatlik görüntü, canlı yayının kaydedilmiş bir versiyonu ve Xiongnu güçlerinin istila ettiği yerleşim yerlerini kurtarmaya çalışırken bir dizi görevi ekranımıza getiriyor. Bu süreçte ayrıca seviye atlamayı, beceri ağacında yeteneklerin kilidini açmayı, yeni silah ve teçhizat alıp yükseltmeyi de görebiliriz.

Farklı oyunun arayüzünü de videoda görebiliyoruz. Dokunmatik kontrollerle ekran biraz kalabalıklaşsa da zamanla gözümüzün alışması muhtemel görünüyor. Bununla birlikte, en son sürüme ulaşana kadar bazı basitleştirmeler yapılabilir. Bildiğiniz gibi oyun hala geliştirilme aşamasında.

Elbette Ubisoft, sızan bu görüntüye kısa sürede müdahale edebilir. Bu nedenle, izlemek için hızlı olmak iyi bir fikirdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu