Yaşam

Ayak Yalamaya 10 Bin Dolar Ödedi! Ayak Fetişi Olduğunu Söyleyen Quentin Tarantino Hakkında Çarpıcı İddia

Get In The Car’ın 25 Mayıs’ta yayınlanan bölümünde ünlü Amerikalı yönetmen Quentin Tarantino hakkında çarpıcı bir tartışma yaşandı. Bir striptiz kulübünün eski yöneticisi olan ‘Lowlife’ lakaplı adamın ortaya attığı tartışmanın detayları içeriğimizde. ?

Kaynak:https://pagesix.com/2023/05/28/quenti…

Hollywood’un Oscar ödüllü ünlü film yönetmeni Quentin Tarantino’yu tanımayan yoktur.

Kendine has formuyla ön plana çıkmayı başaran ünlü yönetmenin ayak fetişi olduğu hayranları tarafından belirlendi.

Bu fikrin nasıl ortaya çıktığını merak ediyorsanız tabii ki filmlerindeki ayak sahnelerinden…

Yakın plan ayak sahneleri, filmlerinde kadınların ayaklarına masaj yaptığına dair derin replikler ya da From Dusk Till Dawn’da Salma Hayek’in ayak parmağını emmesi…

Şimdi ise ABD’de bir striptiz kulübünün eski yöneticisinin çarpıcı iddiasıyla gündemde.

Get In The Car adlı podcast’in son bölümünde adı geçen “Lowlife”ın eski menajeri, Tarantino’nun kulübe ne zaman gittiğini ve bir VIP odası aldığını belirtmeden söyledi.

Tarantino’nun kulüpteki en iri vücutlu kadınla odaya girmesinden bahseden Lowlife, odada yaşananları merak ettiği için VIP odasını güvenlik kamerasından izlediğini itiraf etti.

“Tarantino otururken üstünü çıkardı. Tarantino ayağa kalktı ve onu kanepeye fırlattı. Botlarını çıkardı ve ayaklarının altını yalamaya ve ayak parmaklarını emmeye başladı.”

Lowlife podcast’inde ünlü yönetmen, dansçının yaklaşık 30 dakika boyunca kadının “kuru erik” gibi görünen ayaklarını yaladığını söyledi.

Son olarak Tarantino’nun tüm bunlara karşılık 10 bin dolar yani yaklaşık 200 bin 963 Türk Lirası ödediğinden bahseden adam, güvenlik kamerasından izlediği ve bu haberi paylaşarak özel hayata saygı duymadığı için sosyal medyada linç ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu