Yaşam

Ece Mumay’ın Güçlü Sesinden Yeni Şarkı: Beni Affet Dijital Platformlarda!

Ece Mumay’ın “Beni Affet” adlı müziği Mahzen Media ve Angie Records etiketiyle tüm dijital platformlarda ve Mahzen Fabrick Youtube kanalında yayınlandı. Müziğin sözü ve müziği Ece Mumay’a ait olup düzenlemesi Özkan Meydan ve Alican Özbuğutu tarafından yapılmıştır. Şarkının video klibi başarılı yönetmen Admirali Ghorbanzadeh tarafından çekildi. Yapımcılığını Tolga AYKUT’un yaptığı bu güçlü müzik seyircilerden büyük ilgi görüyor.
 

Ece Mumay kendine has tarzı, güçlü vokali ve etkileyici sahne performansıyla tanınan başarılı bir müzisyen ve kelam yazarıdır. Beni Affet adlı müziği de duygusal bir tema etrafında şekillenen sözleriyle ve etkileyici müziğiyle dikkat çekiyor. Müziğin düzenleme çalışmaları ise Özkan Meydan ve Alican Özbuğutu tarafından titizlikle yapıldı.
 

“Beni Affet” müziğinin video klibi, Admirali Ghorbanzadeh yönetimindeki profesyonel bir grup tarafından çekildi. Klibin görüntüleri ve görsel efektleri müziğin duygusal atmosferini başarılı bir şekilde yansıtıyor.
 

 

Ece Mumay’ın “Beni Affet” isimli müziği Mahzen Media ve Angie Records etiketiyle tüm dijital platformlarda ve Mahzen Fabrick Youtube kanalında yayınlandı. Müzik, dinleyicilere duygusal bir müzik deneyimi sunarken, Ece Mumay’ın müzikal yeteneklerini ve kendine özgü tarzını da bir kez daha gözler önüne serdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu