Haber

Volkan Demirel: ‘5 golle kazandığımız için mutluyuz’

– Volkan Demirel: “5 golle kazandığımız için mutluyuz”

Hatayspor Teknik Müdürü Volkan Demirel:

“2 transfer daha yapacağız”

İSTANBUL – Hatayspor Teknik Müdürü Volkan Demirel, “5 golle kazandığımız için mutluyuz” dedi. Demirel, takımlarına 2 oyuncu daha katacaklarını belirtti.

Trendyol Üstün Lig’in 1. haftasında Hatayspor, Pendikspor’u 5-1’lik skorla mağlup etti. Karşılaşmanın ardından Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Demirel, verilen aradan sonra sahaya çıkmalarının mucize olduğunu söyledi. “Depremzedelere gönül veren, destek olan herkese çok teşekkür ediyorum. Bugün onlar için sahaya çıktık. 6 aydır bu sahaya gitmemiz bizim için mucize oldu, birlikte almanın mutluluğunu yaşıyoruz. 5 gollü galibiyet” dedi.

“Yoksulluktan kalkıp buraya destekle gelmek kolay değil”

Mücadelede yedikleri ilk golden sonra duygulandığı anların sorulması üzerine Volkan Demirel, “Duygusuz bu iş olmaz. Bu biriken bir şey. Yoksulluktan çıkmak gerçekten kolay değil. ve buraya takviye kuvvetle gelin. Bize takviye veren ve bizi canı gönülden düşünen herkese teşekkür ederim. Bugün bu takımı kuramazdık. Duygulanmamak elde değil.”

“2 transfer daha yapacağız”

Transfer döneminde toplam 2 transfer daha yapacaklarını vurgulayan Volkan Demirel, “Zaman açısından buna uygun hazırlandık. Oyuncularımın hepsini bizzat izledim ve yorumladım, konuşup buraya getirdim. Benim ne yaptığımı biliyorlardı. Bütün transferlerimizi dönem başlamadan yaptık.Mümkünse bir transfer daha gelir.Sonra bir transfer daha gelir.Daha çok transfer olur.Bizim avantajımız önce hazırlanmaktı.Seçtiğim oyuncular bana yardımcı oldu.Ne yapacağımı bildiğim için. istedim, iyi başlattım onlar için. 5 gol attık ama 5 gol kaçırdık. Hiçbir mağlubiyet de kazanılmaya değmez. Tek derdim tüm depremzedelere umut olmak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu